Zavolajte nám: +421 907 757 121

Elektrikári Sereď | EL-chyno, s.r.o.Sme rodinná firma, ktorá rieši elektroinštalácie rodinných domov a bytov už viac ako 15 rokov. Začali sme ako živnostníci, elektrikári v Seredi. Neskôr sme s pribúdajúcimi skúsenosťami založili firmu EL-chyno, s.r.o., ktorá je zameraná práve na inštalovanie elektrických rozvodov, montáž bleskozvodov a revízie. O kvalite našej odvedenej prace môžu hovoriť aj tisícky spokojných zákazníkov nie len zo Serede. Ako elektrikári teraz pôsobíme na západnom Slovensku.

Firma EL-chyno, s.r.o. sa podieľa na výstavbe nových štvrtí v okolí Bratislavy, Galanty a Trnavy. Sme poprednou spoločnosťou pre elektroinštalačné práce, alarmy, zabezpečovacie a kamerové systémy na novostavbách rodinných domov v Malinove, Slovenskom a Chorvatskom Grobe ako aj v Seredi.

Pre zabezpečenie kvality a spokojnosti zákazníkov, sami prídeme na Vašu novostavbu a odporučíme najlepšie riešenie elektroinštalácie tak, aby Váš dom vyhovoval Vašim každodenným potrebám. Našim dlhodobým cieľom je Vaša spokojnosť a naše motto je:

„Všetko sa dá vyriešiť.“
O akúkoľvek poruchu alebo požiadavku sa postarajú naši elektrikári a o Vašu bezpečnosť zabezpečovací a kamerový systém od našich certifikovaných technikov.

EL-chyno, s.r.o. – viac ako len elektrikári.

Jablotron El-chyno, s.r.o. Legrand El-chyno, s.r.o. Zasuvky El-chyno, s.r.o.
2017 © www.elchyno.sk | EL-chyno, s.r.o.